Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Введіть дату народження

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Мені є 18

© 2019 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Бренд Stella Artois отримав нагороду на World Beer Awards 2019 у категорії International Lager

23.08.2019


У Лондоні оголошено результати щорічного глобального конкурсу World Beer Awards. Бренд Stella Artois компанії AB InBev Efes узяв першість у категорії «Найкращий міжнародний лагер» (Best International Lager). Журі заходу віддало найбільшу кількість голосів пиву бренда за його особливий смак, що освіжає, з тонким хмельовим післясмаком.

«Stella Artois — найвишуканіший європейський лагер на українському ринку. Нагорода, яку отримала Stella Artois на авторитетному конкурсі World Beer Awards, ще раз підтверджує високу якість нашого пива, оціненого професіоналами галузі з усього світу»

— говорить Анна Руденко, маркетинг-директор AB InBev Efes Україна

Цьогоріч експерти World Beer Awards обирали найкращі сорти пива серед 2600 позицій із 26 країн. Журі оцінювало насиченість, колір, смак напоїв у 9 різних категоріях. У номінації International Lager вони віддали перевагу найкращому світлому лагеру з характерним ніжним ароматом і смаком. При виробництві таких напоїв зазвичай використовується ячмінний солод, але допускаються незначні домішки кукурудзи. Даний сорт добре втамовує спрагу і зазвичай подається охолодженим. Усі ці характеристики властиві преміальному лагеру Stella Artois, за що бренд і отримав заслужену нагороду в конкурсі.

Stella Artois — преміальний бренд пива №1 у світі. Його історія почалася ще в 1366 році в місті Левен, Бельгія. Вперше запущене як пиво для різдвяних свят, незабаром Stella Artois завоювало величезну кількість шанувальників у 95 країнах світу. Для його створення використовуються найкращі європейські сорти хмелю та ячменю, які надають лагеру бездоганного і вишуканого смаку.