Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Введіть дату народження

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Мені є 18

© 2019 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

BUD X Next Chapter – вечірка для тих, хто хоче творити історію

16.09.2019


BUD X Next Chapter
BUD X Next Chapter
BUD X Next Chapter

Вечірка BUD X Next Chapter пройшла в скейт-парку GAVANЬ і стала останньою главою «Книги легендарних вечірок України», над якою зараз працюють бренд BUD, музичне медіа Katacult і рекламне агентство Вanda.

Ця книга ― своєрідний путівник клубного життя нашої країни за останні 28 років. У ній зібрані місця, які виховували музичний смак українців. Також тут можна знайти старі афіші та флаєри; фотографії та історії, що стали міськими легендами. Вечірка BUD X Next Chapter - це остання глава книги: там, під машинне техно і в live-режимі, робили верстку завершальних сторінок.

«Для багатьох вечірки ― це не просто «весело провести час». Це особливі емоції і доленосні знайомства, які змінюють життя і дарують нові відкриття. Тому ми раді підтримати український клубний рух, створивши разом з Katacult і Вanda «Книгу легендарних вечірок України», і стати частиною цього руху на вечірці BUD X Next Chapter»

— говорить Анна Руденко, маркетинг-директор AB InBev Efes Україна

У лайнап BUD X Next Chapter увійшли без перебільшення легендарні артисти. Kirpich Soundsystem, який розкачав Київ ще в стінах клубу XLIБ. Kiritchenko - засновник фестивалю Next Sound. Kolosova, яка зі своїми вибуховими сетами вже давно популярна за межами України. Noizar - відомий музичний дігер і резидент Closer. І, нарешті, запрошена прямісінько з Берліна техно-зірка Xosar.

У диму та яскравих спалахах світла, з мокрим чолом і посмішкою, під мостом і під улюблену музику - на вечірці BUD X Next Chapter люди дописали «Книгу легендарних вечірок України».

Видання з'явиться на книжкових полицях в кінці року. Читачі зможуть знайти себе на його сторінках, згадати перші вечірки, поностальгувати і краще пізнати українську клубну культуру.