Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

«Чернігівське» запрошує до «Саду гамаків» на ВДНГ

10.07.2018


У липні бренд «Чернігівське» компанії AB InBev Efes і керівництво київського експоцентру ВДНГ відкрили особливу зону відпочинку на території експоцентру — «Сад гамаків». Ця літня лаунж-зона, спонсором котрої виступив бренд «Чернігівське», стала ще одним місцем відпочинку для киян та гостей міста, де вони можуть відволіктися від щоденної метушні та приємно провести час на свіжому повітрі.

«Сад гамаків» розташовано на території Липової алеї. Він умовно поділяється на дві частини: «Зелене поле» та «Яблуневий сад». У першій всі охочі можуть відпочити у затінку на одному зі ста зручних пуфів.

В іншій частині, «Яблуневому саду», гостей зустрічають 100 гамаків від «Чернігівського». Тут кожен зможе відпочити від метушні великого міста, прихопивши улюблену книгу чи спілкуючись з рідними та друзями.

«Бренд «Чернігівське», який обирають мільйони українців, став спонсором облаштування «Саду гамаків». Ми раді, що не тільки долучилися до цього проекту, покликаного зробити життя у великому місті більш комфортним насамперед для його мешканців, а й до розбудови нового ВДНГ — сучасного і прогресивного»

— коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes

Організатори очікують, що за сприятливих погодних умов «Сад гамаків» буде вітати гостей щодня до кінця вересня.

Вхід до «Саду гамаків» безкоштовний.