Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Дбайливе ставлення до води

Проект

Дбайливе ставлення до води

Про ініціативу

Вода — це не просто ключовий інгредієнт нашого пива, це критично важливий ресурс для економічного, соціального та екологічного благополуччя наших спільнот. Ми намагаємося якнайефективніше використовувати воду у виробництві і прагнемо до ще більшої оптимізації.

На наших броварнях працюють системи з очищення стічних вод, які фільтрують використану на виробництві воду. Кожного року ми скорочуємо % використання води на 1 літр продукції, і постійно покращуємо цей показник. Такі заходи допомагають економити цей важливий ресурс в умовах виробництва.

Однак проблема, пов'язана з водними ресурсами, більш глобальна і виходить за рамки діяльності нашої компанії, тому ми прагнемо зробити свій внесок і допомогти зберегти водні джерела, що перебувають у зоні ризику.

Наша кінцева мета — забезпечити доступ до якісної води як для наших пивоварень, так і для спільнот, що проживають у цих районах. Для вирішення цих завдань потрібен серйозний внесок і велика робота, яка повинна вестися у співпраці з місцевою владою, компаніями та партнерами. Наприклад, зі Світовим фондом дикої природи (WWF), благодійною організацією The Nature Conservancy.

Ми продовжуємо інвестувати в ініціативи зі створення екологічно чистої інфраструктури, в проекти зі збереження та відтворення лісів і місць існування диких тварин, у поліпшення водної інфраструктури.

Для нас важливо знаходити партнерів, які поділяють наші цілі та відповідально ставляться до питання управління водними ресурсами.