Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

День Короля Бельгії в Україні з бельгійським пивом AB InBev Efes Україна

18.11.2019


18 листопада AB InBev Efes Україна разом з іншими гостями свята відзначить День Короля Бельгії у Національній філармонії України. Компанія традиційно пригощатиме присутніх бельгійським пивом. Примітно, що цьогоріч портфоліо AB InBev Efes Україна поповнилося бельгійськими брендами Tripel Karmeliet і Kwak.

«Бельгія має особливе значення для нашої компанії, адже вона є батьківщиною наших преміальних брендів, які вже давно припали до смаку українцям. Ми раді знову підтримати проведення такого важливого для бельгійців свята, як День Короля Бельгії. Сподіваємося й надалі сприяти просуванню культури і традицій Бельгії в Україні»

― говорить Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна

День Короля Бельгії відзначається з 1866 року, саме тоді бельгійський монарх Леопольд II оголосив 15 листопада Днем святого Альберта, який вважається покровителем королівської сім'ї. Це свято символізує єдність бельгійської нації і відзначається по всьому світу.

На честь Дня Короля Бельгії у Національній філармонії України відбудеться джазовий концерт, де вокалісткою виступить бельгійсько-українська співачка Тетяна Амірова. Офіційний партнер заходу, AB InBev Efes Україна, пригощатиме всіх присутніх різними сортами бельгійського пива. Це біле пшеничне пиво Hoegaarden, ель Leffe, відомий своїм насиченим фруктовим смаком, і преміальний лагер Stella Artois. Також гості зможуть спробувати улюблене пиво посла Бельгії в Україні Алекса Ленартса ― бельгійський ель Tripel Karmeliet.

«AB InBev Efes ― одна з найбільших компаній, яка представляє Бельгію в Україні. Для нас дуже важливо, що компанія представляє в Україні бельгійські бренди, культивуючи серед українців давні традиції Бельгії. Завдяки цьому вже багато років чимало українців відзначають знаменне для нас свято ― День Короля Бельгії»

― коментує Алекс Ленартс, Надзвичайний і Повноважний Посол Королівства Бельгія в Україні