Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Дмитро Шпаков про вплив заборон на алкогольний ринок України

21.06.2018


Президент президент AB InBev Efes розповів, що принесе українському ринку об'єднання двох світових гігантів, чому бізнес боїться податку на виведений капітал і як заборони знищують ринок.
Потроху виробництво пива в Україні починає відроджуватися після дев’ятирічного занепаду. Так, за даними компанії Nielsen, за підсумками 2017 року в Україні спожито на 1,8% пива більше, ніж в 2016 році. Крім того, ринок пива зріс до 164,5 млн дол.
Учасники на ринку відзначають, що позитивний вплив на розвиток напряму здійснив прийнятий в Україні закон, який знижує вартість ліцензії на оптовий продаж пива для міні-пивоварень з 500 тис. грн до 30 тис. грн.
Чи стане 2018-й для виробників пива роком нових рекордів, розповів НВ Бізнеспрезидент AB InBev Efes Дмитро Шпаков.
– Нещодавно стало відомо, що AB InBev і Efes в Україні об'єдналися. Яку частку ринку нова компанія буде займати в Україні?
– Частка компанії за підсумками 2017 року склала 30,52%. Оскільки бізнесу у компанії Ефес в Україні практично не було, то й частка компанії на ринку колишня.
Партнерство компаній в Україні дозволить зміцнити конкурентні позиції і його зростання. Сказати, що об'єднана компанія отримає якусь моментальну перевагу на ринку не можна. Але якщо відродити успішні бренди купленої компанії, можливе й лідерство.
Повну версію інтерв’ю читайте за посиланням