Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Вечірка починається: пивний бренд BUD і музичне медіа Katacult запускають проект про клубні івенти в Україні

18.07.2019


Відомий пивний бренд BUD компанії AB InBev Efes Україна разом з музикальним інтернет-виданням Katacult запускають масштабний проект про історію українських вечірок. Його мета ― дослідити та розкрити таємниці популярних київських клубів, поділитися історіями завсідників нічних івентів і дізнатися, як ці заходи вплинули на формування сучасної української культури та на життя їхніх відвідувачів.

BUD з майже 150-річною історією є іконою та Королем пива. Його часто обирає молодь під час відпочинку на вечірках за унікальне поєднання смаку та свіжості. Протягом літа разом з Katacult бренд досліджуватиме історію українського клубного життя. В рамках проекту буде надруковано «Книгу легендарних вечірок України» із зібранням найкращих спогадів про відчуття та пригоди людей, що відвідували ці культові події. Декому пощастило познайомитися на вечірці з майбутнім бізнес-партнером, хтось віднайшов своє покликання та став режисером або ж зібрав музикантів для свого гурту.

Останній розділ видання буде написано наживо під час вечірки BUDX Next Chapter, що відбудеться у вересні 2019 року. Вона збере найкращих музикантів, які свого часу грали у відомих українських клубах, таких як XLIБ, Cinema та інші. Кожен, хто завітає на вечірку BUDX Next Chapter, матиме змогу закарбувати своє ім’я в історії українського клубного руху.

«Нічні клуби Києва ― чудове місце для відпочинку та культурного збагачення. Для багатьох європейців вони стали візитною карткою міста, адже таку концентрацію різноманітних музичних заходів та такий рівень організації варто пошукати. Бренд BUD разом з Katacult взяв за мету розказати більше про те, як саме все починалося і як Київ перетворився на серце клубного життя Європи»

— говорить Анна Руденко, маркетинг-директор AB InBev Efes Україна

Репутація Києва як найкращого європейського міста для вечірок стрімко зростає. Столиця України славиться майстерністю своїх барменів і різноманітністю нічних клубів із невимушеною музикою на будь-який смак. Місто порівнюють із Берліном, де рейви та техновечірки з’явилися одразу після падіння Берлінського муру на знак революції. Сучасна клубна культура Києва у тому вигляді, якою вона є зараз, зародилася після 2014 року. Наразі рух набув значних масштабів, і Київ може похизуватися одними з найкращих вечірок з найякіснішим звуком і виступами іменитих виконавців.