Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Крафтове американське пиво Goose Island виступило партнером конференції 42 Investment Summit: SaaS Universe

25.04.2019


25 квітня 2019 року в інноваційному парку UNIT.City в Києві пройшла конференція 42 Investment Summit: SaaS Universe для інвесторів, бізнес-лідерів і підприємців. Партнером заходу виступила компанія AB InBev Efes Україна.

«Ми дуже раді приєднатися до проведення конференції 42 Investment Summit: SaaS Universe на знак підтримки SaaS-індустрії в Україні. На жаль, досить часто відсутність інвестицій зупиняє засновників стартапів від втілення ідей у реальність, тому такі заходи необхідні для успішного розвитку бізнес-сфери»

— коментує Анна Руденко, маркетинг директор AB InBev Efes в Україні

Мета 42 Investment Summit: SaaS Universe — надати можливість лідерам стартапів, засновникам бізнес-асоціацій, представникам венчурних фондів та керівникам компаній знайти інвесторів, встановити партнерські зв'язки і відкрити для себе нові бізнес-можливості. Головною темою конференції організатори вибрали SaaS-індустрію як один з найперспективніших напрямів розвитку сфери технологій у світі. SaaS (software as a service) — програмне забезпечення як послуга. SaaS — це модель надання ліцензії на використання програмного забезпечення за передплатою. Найчастіше такі ПЗ — це хмарні сервіси, сервери яких знаходяться в інтернеті. В Україні SaaS-компанії також активно представлені, серед них — Grammarly, Netpeak, Competera, TemplateMonster, YouScan, Readdle, Preply, Talkable, Serpstat, Quokka, Depositphotos і PromoRepubliс.

20 інвесторів, які були присутні на заході, готові вкласти понад 250 мільйонів доларів у розвиток SaaS-сфери. Ключовими спікерами конференції виступили Павло Чудзінський, керівний партнер фонду Point Nine Capital, Вікторія Тігіпко, керівний партнер венчурного фонду TA Ventures, і Марчін Забельскі, партнер і співзасновник Market One Capital.

Учасників конференції 42 Investment Summit: SaaS Universe представники компанії AB InBev Efes пригощали крафтовим пивом Goose Island. Гостям також розповіли про історію культового бренда, особливості приготування напою.

Культове американське пиво Goose Island відзначено безліччю світових нагород, серед них — медалі Great American Beer Festival. На українському ринку напій представлений двома сортами: Goose IPA та Urban Wheat Ale. Для виробництва Goose IPA використовуються хмелі Cascade, Centennial, Pilgrim і Styrian Celeia, які дарують елю міцну гірчинку й особливий хмільний присмак. Пиво Urban Wheat Ale, яке розпочало крафтову революцію ще 30 років тому в Чикаго, вирізняється яскраво вираженими цитрусовими нотками і пшеничним ароматом. У цьому сорті використовуються хмелі Cascade, First Gold і Mt. Hood, а також два види солоду — 2 Row і Torrified Wheat.