Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Введіть дату народження

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Мені є 18

© 2019 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Глобальний менеджер-стажер

GMT
Глобальний менеджер-стажер
Подати заявку

Щоб залишатися найкращими, ми розвиваємо наших людей, які сприяють нашому зростанню. Нам потрібні справжні лідери.

Ми шукаємо талановиту молодь, яку залучаємо до участі в Програмі Глобальних управлінських стажувань. Як наслідок, стажери можуть посісти ключові позиції у компанії та формувати спільне майбутнє.

Наша Глобальна програма управлінських стажувань – це перший крок у побудові цікавої міжнародної кар'єри. Стажери мають можливість повністю зануритися в робочий процес і навчитися нести відповідальність за реальні проекти в бізнесі. Від початку навчання в Сент-Луїсі (США) до презентації результатів ти будеш оцінюватися і позиціонуватися як один з наших майбутніх лідерів. Ти дізнаєшся про одну з найуспішніших компаній світу, матимеш змогу оцінити, яка з функцій найцікавіша і де зможеш максимально розкрити власний потенціал.

Насамперед ти будеш вчитися менеджменту та роботі в команді лідера світового пивоваріння. Ми не боїмося вчитися, робити помилки і розвиватися, щоб стати видатними лідерами.

Зміст програми:

Ти дізнаєшся про процеси виробництва, включаючи логістику, контроль, пивоваріння, управління персоналом. Ти побачиш, як ми взаємодіємо з іншими підрозділами нашої компанії, а також пройдеш структуровану 7-місячну програму стажування:

Кого ми шукаємо:

Ви знаєте англійську мову на рівні Advanced і маєте закінчену вищу освіту (до вересня 2017 г.) зі ступенем бакалавра, магістра (або аналогічної) по одному з наступних напрямків:

бізнес, економіка, маркетинг продажів, фінанси, наука, техніка, юриспруденція або інформаційні системи.

Перевага надаватиметься кандидатам, які володіють підприємницьким духом, орієнтовані на результат, з досвідом керівництва командою в університеті або за його межами.

Дізнайтеся більше про програму на нашому сайті для молодих фахівців.

Подати заявку