Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Програма стажування «Менеджер-стажер»

GMT
Програма стажування «Менеджер-стажер»
Подати заявку

Що це?
Наша програма стажування «Менеджер-стажер» (GMT) - це найкращий старт твоєї кар'єри у світі бізнесу. Програма може дати шанс прискорити професійний і кар'єрний розвиток для найяскравішихта амбітних випускників університетів. Під час 12-місячної програми ти отримаєш ряд ротацій в різних функціях компанії та зможеш поринути в наші бізнес-процеси й глобальні проєкти.

З чого складається програма?
З першого дня і до фінального захисту проєктів ти будеш працювати над реальними завданнями, дізнаєшся, як функціонує один з найуспішніших глобальних бізнесів у світі, а до тебе будуть ставитися як до одного з наших майбутніх лідерів.
Ти отримаєш досвід роботи в комерційних функціях, функціях продажів, виробництва, підтримки та бізнес-рішень, щоб зрозуміти наш бізнес. Ти також зможеш попрацювати з командою по інноваціях, щоб розвинути свої творчі та аналітичні здібності та отримати знання про те, як запустити новий продукт на ринок.

Для кого ця програма?
Кандидати повинні бути амбітними, допитливими, сміливими та стійкими, готовими до вирішення складних завдань і повними рішучості досягати результатів. Ми шукаємо тих, хто володіє широким кругозором і бажанням спілкуватися з людьми будь-якого рівня. Ми цінуємо готовність нести відповідальність за результат і прагнення його досягти. Для нас важливіше дух підприємництва, орієнтованість на результат і лідерські якості, ніж отримана тобою освіта.
Тобі необхідно вільно володіти англійською та українською мовою. Ти також повинен закінчити навчання до серпня 2020 року зі ступенем бакалавра, магістра (або аналогічної) і мати стаж роботи не більше двох років.

ГОТОВИЙ ПОДАТИ ЗАЯВКУ?
Наш процес відбору призначений для того, щоб переконатися, що ти підходиш для нашої програми, і, що більш важливо, чи підходимо ми тобі.
Ось як все буде відбуватися:
Етап 1. Онлайн-заявка
Відправ заявку онлайн. Відгукується якомога раніше, тому що як тільки всі вакансії будуть заповнені, ми зупинимо процес відбору.
Етап 2. Онлайн оцінка
Якщо твоя заявка буде прийнята, ти пройдеш онлайн-оцінку, яка допоможе нам зрозуміти тебе та оцінити, чи відповідаєш ти культурі компанії.
Етап 3. Відеоінтерв'ю
У разі, якщо ти успішно пройшов етап онлайн оцінки, ми запросимо тебе на відеоінтерв'ю. Під час нього ми зможемо дізнатися у тебе і твоєї мотивації трохи більше.
Етап 4. Онлайн центр оцінки «ABI Day»
Настав час для особистої зустрічі. ABI Day поєднує в собі особисте інтерв'ю з представником компанії, групове завдання і рішення робочого завдання. Ти зможеш зустрітися з нашими колегами та дізнатися більше про програму GMT і культурі компанії.
Етап 5. Фінальне інтерв'ю
При успішному проходженні попереднього етапу ми запросимо тебе на завершальне групове інтерв'ю за участю від трьох до шести членів комісії — топменеджменту нашої компанії.
Етап 6. Пропозиція
Якщо ти будеш успішний в проходженні відбору на програму, і ми будемо цікаві тобі, як роботодавець, то ми зробимо тобі пропозицію про роботу, і з цього моменту почнеться твій шлях в нашій компанії.
Чи вважаєте, що програма GMT вам підходить?

Подати заявку