Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Supply Discovery Trainee

SDT
Supply Discovery Trainee
Подати заявку

Ми - AB InBev Efes. Мріяти про щось більше - у нас в крові. Варити легендарні сорти, створювати культові бренди і дарувати незабутні моменти - ось що нас надихає.

Наші броварні - кращий старт твоєї кар'єри!

Наші виробничі стажери готові прийняти будь-який виклик: запустити новий продукт або реалізувати проект по вторинній переробці пластикової тари.

Що ми пропонуємо:

Під час програми Supply Discovery ти отримаєш досвід роботи на виробництві, навчаючись у кращих в своїй справі.

Адаптація в центральному офісі компанії допоможе тобі зрозуміти, як влаштований бізнес AB InBev Efes, і познайомитися з нашими директорами.

Ти проведеш 1 тиждень на одній з наших броварень, де ти дізнаєшся, як влаштовані функції Логістики та Виробництва.

Далі тебе чекає 16 тижнів занурення у виробництво: ти зможеш вибрати для вивчення два з п'яти департаментів: Логістика, Якість, Пивоваріння, Пакувальне виробництво і Технічна служба

Крім того, 4 тижні ти проведеш на одному з виробничих майданчиків, де ти зможеш самостійно розробити і впровадити перший комплексний проект.

Також тебе чекають тренінги з розвитку управлінських навичок, коучинг і менторство від наших директорів та керівників підрозділів.

Кого ми шукаємо:

  • Ти - випускник бакалаврату або магістратури за напрямками: інженерія, хімія, харчові технології, логістика або інших технічних спеціальностей;
  • Ти - випускник 2020-2022 років;
  • Ти готовий працювати повний робочий день;
  • Твій досвід роботи менше 2-х років
  • Ти готовий до переїзду в межах України;
  • Твій рівень володіння англійською мовою - Pre-Intermediate і вище

Етапи відбору:

Крок 1. Онлайн заявка

Проходь за посиланням та подавай заявку на програму. Чим швидше ти відгукнешся, тим більше у тебе шансів потрапити на програму. Відбір закінчиться, як тільки ми знайдемо потрібну кількість стажерів.

Крок 2. Онлайн тестування

Тобі треба буде пройти декілька онлайн тестів та ігор.

Крок 3. Відео-інтерв'ю

Якщо ти набрав необхідну кількість балів, то тобі прийде посилання на відео-інтерв'ю, де ти зможеш відповісти на декілька наших запитань.

Крок 4. Brewery Day або центр оцінювання

Ти матимеш змогу взяти участь в індивідуальних і групових завданнях, які покажуть твій потенціал та лідерські здібності. А також ти зможеш познайомитися з менеджерами наших заводів і дізнатися більше про нашу культуру.

Крок 5. Фінальне інтерв'ю

Ми запросимо тебе на інтерв'ю з нашими директорами.

Крок 6. Пропозиція про роботу

Якщо ти успішно пройдеш всі попередні етапи відбору, то ми запропонуємо тобі 6-ти місячний контракт на оплачувану програму стажування з можливістю почати кар'єру на одній з трьох наших броварень.

Подати заявку