Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Введіть дату народження

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Мені є 18

© 2019 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Харків святкує День міста разом із брендом «Рогань»

23.08.2019


23 серпня 2019 року, напередодні Дня Незалежності України, місто Харків відзначає ювілей — 365 років із дня заснування. Бренд «Рогань» компанії AB InBev Efes Україна підтримує святкування і представляє харків'янам фірмове пиво та квас. Саме в Харкові 1989 року народився бренд «Рогань» і відкрився однойменний завод, який спеціалізувався тоді на випуску безалкогольних напоїв. Уже в 1993 році тут вперше зварили пиво «Рогань Традиційне», яке наразі отримало більше 20 нагород на національних і міжнародних конкурсах. У портфоліо бренда 4 сорти пива: «Рогань Традиційне Світле», «Рогань Монастирське», «Рогань Веселий Монах Міцне», «Рогань Безалкогольне Міцне».

До Дня міста харківська мерія організовує на площі Свободи концерт за участю українських артистів. Цього дня для жителів Харкова і його гостей виступлять Ірина Білик, Вєрка Сердючка, Ольга Полякова, NK (Настя Каменських), групи KAZKA і «Время и Стекло». Також сьогодні на відвідувачів чекає незабутнє світлове шоу і свято вогнів під акомпанемент симфонічного оркестру.

«Харків — рідне місто пива «Рогань». Тут розташована наша пивоварня, яка вже двадцять п'ять років виробляє різні сорти пива. За цей час вона отримала статус національної, а смак і якість напоїв відповідають високим стандартам галузі. Харків є одним з найбільших міст України з особливим характером, з величезною кількістю пам'яток для цікавого проведення часу. Ми хочемо привітати улюблене місто і розділити це свято з усіма його мешканцями та гостями»

— говорить Анна Руденко, маркетинг-директор AB InBev Efes Україна

Другий за обсягом національний бренд компанії AB InBev Efes Україна, пиво «Рогань», майже 25 років є одним з найулюбленіших напоїв українців. Секрет його смаку традиційна технологія пивоваріння з використанням відбірного солоду та хмелю, якість яких ретельно контролюється.