Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Ветеранські ініціативи – у фокусі уваги соціально відповідального бізнесу

09.05.2024


Ветеранські ініціативи – у фокусі уваги соціально відповідального бізнесу
Ветеранські ініціативи – у фокусі уваги соціально відповідального бізнесу
Ветеранські ініціативи – у фокусі уваги соціально відповідального бізнесу

30 квітня у Чернігівській агенції регіонального розвитку відбулася зустріч, що об’єднала представників бізнесу, органів влади та представників громадських організацій для обговорення питань реадаптації та повернення ветеранів на робоче місце.

Дискусія проходила під егідою ініціативи «Ти як» у рамках Всеукраїнської програми ментального здоров’я, ініційованої першою леді Оленою Зеленською.

Зокрема, заступник голови Чернігівської ОВА Іван Ващенко презентував посібник «Люди з досвідом війни. Гідність. Взаємодія», який містить методичні матеріали для проведення тренінгів серед держслужбовців, роботодавців, працівників соціальних служб, центрів зайнятості, психологів, лікарів та всіх тих, хто працює з людьми із бойовим досвідом.

Від бізнесу на зустрічі були присутні представники локальних підприємств: компанії «PET Technologies», ПрАТ «Чернігівська швейна фабрика «Елегант» та Чернігівської броварні «AB InBev Efes Україна».

Основною метою заходу став розгляд і обговорення усіх напрацьованих ветеранських ініціатив та можливостей їх імплементації, а також – обмін досвідом у цьому питанні, адже це – тривалий процес, який буде актуальним для всіх роботодавців, на чому окремо наголошувалося в ході дискусії.

Досвід застосування ветеранських програм компанії «AB InBev Efes Україна» презентувала Антоніна Ходаченко, менеджер з персоналу Чернігівської броварні. Зокрема, Антоніна розповіла про розроблений спеціалістами компанії посібник для ветеранів, у якому надано покрокові рекомендації для керівників, як взаємодіяти та організувати робочий процес ветерана після повернення до роботи, яка комунікація є доречною, а також зібрано усю важливу інформацію для самого ветерана при поверненні до цивільної роботи.

Також вона озвучила чотири основних цілі компанії на шляху успішної реінтеграції ветеранів: розвиток інклюзивної культури «AB InBev Efes Україна»; збереження експертизи та навичок ветеранів, які повертаються після демобілізації; підвищення привабливості бренду роботодавця для людей із ветеранським досвідом, а також – посилена увага до ветеранських ініціатив у домашніх регіонах компанії як соціально відповідального бізнесу.

Учасники зустрічі висловили особливе зацікавлення посібником для ветеранів, а також досвідом реінтеграції тимчасово переміщених працівників з Харківської броварні, яка наразі призупинена, на Чернігівську (до 70 співробітників на період високого сезону) і у Миколаїв (до 30 людей), яких компанія підтримує релокаційними пакетами та надає фінансову підтримку для оренди житла. У такий спосіб «AB InBev Efes Україна» вирішує і проблему працевлаштування співробітників, які наразі не можуть працювати на Харківській броварні, і питання закриття необхідних вакансій висококваліфікованими спеціалістами, яких потребує виробництво.