Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Введіть дату народження

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Мені є 18

© 2019 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Туристичний сезон у Чернігові разом з брендом «Чернігівське»

26.04.2019


Улюблене пиво мільйонів «Чернігівське» компанії AB InBev Efes виступить титульним партнером відкриття туристичного сезону в рідному місті бренда Чернігові. Захід відбудеться 30 квітня 2019 року на Алеї Героїв.

«Пиво «Чернігівське» є гордістю AB InBev Efes та улюбленою маркою багатьох українців. Чернігів посідає особливе місце в історії нашої компанії, адже саме тут у 1988 році як подарунок містянам до 1300-літнього ювілею було вперше зварено та названо на честь рідного міста пиво «Чернігівське». Ми дуже раді підтримати місто де народився наш бренд і сприяти розвитку туризму в Чернігові»

— коментує Анна Руденко, маркетинг-директор компанії AB InBev Efes

Бренд «Чернігівське» підготував для гостей заходу розважальну програму. Об 11.00 на Алеї Героїв відкриється інтерактивна брендована зона «Майстерня Чернігівських пивоварів». Там відвідувачі зможуть дізнатися про історію бренда, перейнятися атмосферою броварні та відчути досконалість справжніх інгредієнтів, з яких вариться «Чернігівське». Окрім традиційних сортів пива, гості також зможуть продегустувати новий квас компанії AB InBev Efes – «Село і люди Традиційний» та «Село і люди Білий».

«Село і люди» – це справжній народний квас, що допомагає кожному відчути мудрість предків та культурну єдність з ними. Характер бренда має міцне українське коріння – він душевний, гостинний та сповнений оптимізму й почуття гумору, як усі щирі українці. Квас «Село і Люди» стане до вподоби кожному, хто цінує продукти з українським колоритом. Тож чекаємо вас на дегустації новинки 30 квітня!

Загальна програма заходу обіцяє бути не менш насиченою. Окрім традиційних музичних і мистецьких дійств, цього дня також планується зустріч усіх спеціалістів туристичної галузі Чернігова. Вони зможуть обговорити досвід інших міст та запропонувати своє бачення туристичного розвитку «міста легенд».

Усіх поціновувачів мистецтва та музики чекає багато яскравих вражень. На Алеї Героїв відкривається культурологічний проект Art Avenue – творча платформа для чернігівських художників, скульпторів і гончарів. Народні майстри спочатку виставлятимуть свої вироби, а з 14 години проводитимуть майстер-класи, на яких кожен зможе створити щось особливе. На 18 годину запланована видовищна концертна програма, у якій домінуватимуть народні музичні мотиви. До участі запрошені етно-рок колектив «GG. ГуляйГород» та команда з Запоріжжя, яка зіграє на автентичних народних інструментах.