Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Введіть дату народження

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Мені є 18

© 2019 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Компанія AB InBev Efes Україна провела екологічну акцію у Харкові

11.06.2019


7 червня 2019 року співробітники Харківської броварні, бізнес-сервіс-центру (БСЦ) і торгова команда AB InBev Efes Україна організували прибирання узбережжя річки Харків. Цього дня до співробітників компанії долучилися і мешканці міста. Захід був приурочений до Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища, котрий відзначався напередодні, 5 червня.

«Важливою метою AB InBev Efes є не лише економічна підтримка своїх домашніх регіонів, а й сприяння розвитку їхньої екосистеми. Адже саме так, починаючи з міст, де ми живемо та працюємо, ми можемо поліпшити стан довкілля всієї планети. Тому ми мріємо об’єднати якомога більше людей, котрі також прагнуть змінити світ на краще»

― говорить Віталій Сидоренко, директор Харківської броварні компанії AB InBev Efes Україна

За кілька годин понад 100 учасників акції прибрали узбережжя річки Харків, посортували і передали на переробку зібране сміття, дбаючи таким чином про чистоту довкілля.

Загалом у своїй діяльності всі заводи AB InBev Efes Україна дотримуються Глобальних цілей сталого розвитку 2025. У рамках цих цілей броварні компанії дбають про ощадливе використання водних ресурсів та ефективну переробку вторинної сировини. Екологічні принципи компанії щиро поділяють усі співробітники AB InBev Efes Україна.

Компанія AB InBev Efes Україна ініціювала низку екологічних акцій і в інших містах України. Співробітники Миколаївської броварні допомогли прибрати узбережжя річки Південний Буг у рідному місті. Раніше в Чернігові відбулася толока «Жу-жу ЕкоFest», генеральним партнером та ініціатором якої став бренд «Чернігівське» AB InBev Efes Україна. Під час заходу співробітники компанії та мешканці міста спільними зусиллями очистили узбережжя річки Десна від сміття.