Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Компанія AB InBev Efes Україна отримала 14 нагород за якість продукції

02.09.2021


Компанія AB InBev Efes Україна отримала 14 нагород за якість продукції
Компанія AB InBev Efes Україна отримала 14 нагород за якість продукції

На XXIV Міжнародному конкурсі якості пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного в рамках Всеукраїнської акції «Свято пива», яку проводить асоціація «Укрпиво», компанія AB InBev Efes Україна отримала 14 нагород за якість продукції.

«Ми пишаємось, що наша продукція з року в рік отримує престижні нагороди на Міжнародному конкурсі якості пива. Така оцінка експертів є доказом високої якості нашого пива, сидру та квасу для приготування якого використовується виключно добірна сировина та новітнє обладнання. Цього року також були відзначені нагородами сидр «Де Сад» та квас «Село і люди» – ці бренди на ринку не так давно, але вже демонструють успішні результати. Ми раді тому, що наші зусилля достойно відзначають експерти та споживачі»,

— говорить Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна.

Бренд сидру «Де Сад» отримав одразу 3 нагороди за різні смаки продукту, а квас «Село і люди» та пиво «Стариий Мельник з діжки» – по дві. Золоті медалі також отримали Stella Artois, світле пиво «Біле», світлий лагер «Чернігівське світле» та безалкогольне пиво «Біле 0 Alco». Таким чином, AB InBev Efes Україна зміцнює лідерські позиції практично у всіх ключових категоріях своєї продукції. На окрему увагу заслуговує нагорода «Гран-прі» за якість бренду Stella Artois та темних лагерів «Біла ніч» і «Старий Мельник з діжки Темне Оксамитове».

ХХІV Міжнародний конкурс пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного, відбувся у Києві 27 серпня 2021 року. Цей захід є майданчиком для спілкування українських пивоварів і виробників безалкогольних напоїв, а також оцінки їхньої продукції. Найвищими нагородами конкурсу є «Гран-прі», золоті медалі та «Бурштинова зірка».