Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Квас «Село і люди» тепер у банці: насолодіться автентичним смаком у новій упаковці

06.04.2020


Квас «Село і люди» тепер у банці: насолодіться автентичним смаком у новій упаковці
Квас «Село і люди» тепер у банці: насолодіться автентичним смаком у новій упаковці

Компанія AB InBev Efes Україна випустила квас «Село і люди Традиційний» в новій упаковці ― банці 0,5 л. Формат банки доступний у двох дизайнах, героями яких стала колоритна українська молодь. Банка зручна тим, що квас у ній швидко охолоджується, її комфортно взяти з собою та освіжитися прямо на ходу.

«Під час розробки двох дизайнів банок квасу «Село і люди» ми прагнули поєднати українські народні традиції, які є основою бренда, з більш молодіжним і сучасним сюжетом не без частки доброго гумору, властивого бренду. Традиційний квас не обов'язково повинен бути нудним і старомодним ― це те повідомлення, яке наш бренд несе споживачеві та ринку»,

― коментує Анна Руденко, маркетинг-директор компанії AB InBev Efes Україна.

Квас «Село і люди» втілює українські традиції, культуру та гумор, а нова упаковка дозволила осучаснити цю формулу і показати, що традиційний напій відмінно поєднується з молодіжним дизайном.

Якщо етикетки ПЕТ-пляшок квасу містили напуття від жителів сіл «міським», то нові дизайни банок втілюють «правила життя» мешканців мегаполісів.

Так, один із дизайнів упаковки втілює заповідь «Поважайте традиції, задавайте тренди». За сюжетом, молодь у традиційних українських костюмах танцює та веселиться перед походом до клубу. Але не просто клубу ― два хлопці прибивають до традиційної вивіски ще одну з написом «Night», таким чином представляючи міський тренд ― справжній нічний клуб. Атмосферу також створює соняшник-дискобол, який осяює веселу юрбу. А темп задає довготелесий хлопець із маракасами, зробленими з двох баночок квасу.

Друга заповідь говорить: «Коли сонце припікає, освіжайте не лише тіло, а й думки». Дизайн банки ілюструє сцену денної вечірки біля ставка. З одного боку водойми хлопець і дівчина жартома обливають одне одного водою з відер, а з іншого ― дівчина, злегка піднявши спідницю, акуратно пробує ногою воду. Трохи далі розташувався імпровізований бар, де можна освіжитися прохолодним квасом.

Квас «Село і люди Традиційний» варять із житнього та ячмінного солоду, що надає напою багряний відтінок і солодкуватий хлібний присмак. Квас у банці швидше охолоджується та дарує чудовий настрій, де б ви не знаходилися.