Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

«Чернігівське» та «Рогань» — у сотні найдорожчих українських брендів

29.11.2018


Одразу два провідних бренда компанії AB InBev Efes потрапили до рейтингу топ-100 найдорожчих національних торгових марок. Безалкогольне пиво «Чернігівське» посіло 15 місце, а безалкогольне «Рогань» — 54-те. Даний рейтинг створений виданням «Новое Время» спільно з агентством MPP Consulting.

Сукупна вартість топ-100 найдорожчих українських брендів цьогоріч сягнула майже 6 млрд доларів. Вартість кожного бренда оцінила консалтингова агенція MPP Consulting, взявши за основу фінансові результати компаній, котрим належать торгові марки. При визначенні ціни враховувалися наступні фактори: продукція, що випускається, технологічна складова, географічне покриття продажів, інвестиційна привабливість галузі.

Цікаво, що серед учасників рейтингу опинилися саме безалкогольні бренди компанії AB InBev Efes, яка за перше півріччя цього року випустила 991 тис. дал безалкогольного пива. Загалом, за даними асоціації «Укрпиво», в Україні значно зросли обсяги виробництва пивної безалкогольної продукції за останній рік. Так, темп виробництва безалкогольного пива і пива із вмістом алкоголю до 0,5% у першому півріччі 2018 року зріс на 115,3% у порівнянні з першим півріччям 2017 року.

Вищезазначені бренди компанії AB InBev Efes користуються неабиякою популярністю серед споживачів. Обидва напої варяться за технологією натурального бродіння на сучасному екологічному виробництві. Недивно, що вони мають високе визнання як від експертів, так і від пересічних громадян. Наприклад, у серпні 2018 року бренд «Чернігівське» отримав одразу шість престижних нагород на XXI Міжнародному конкурсі якості пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв. А «Рогань» є другим за обсягом національним брендом компанії AB InBev Efes і вже 24 роки поспіль залишається улюбленим пивом мільйонів шанувальників.