Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Введіть дату народження

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Мені є 18

© 2019 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Літо з «Янтар»: бренд зробив редизайн етикетки

25.06.2019


Компанія AB InBev Efes Україна спільно з агентством Leo Bernett представила оновлений дизайн етикетки пива «Янтар». Головною метою редизайну було освіжити зовнішній вигляд бренда, враховуючи сучасні модні тенденції та очікування споживачів.

Одним із найголовніших завдань дизайнерів було переосмислення «візитної картки» бренда — корабля, який летить над хвилями. Оновлений логотип створено з урахуванням останніх трендів сучасного дизайну, зокрема мінімалізму.

Дизайнери замінили попереднє зображення на блакитний корабель, який відійшов на задній план і поступився яскравому напису «Янтар Світле». При розробці етикетки темного пива «Чорний принц» було вирішено наблизити її зовнішній вигляд до оформлення основного сорту бренда «Янтар Світле». Іншим важливим завданням дизайнерів стало оновлення колірної гами етикетки пива «Янтар Світле». При цьому було необхідно зберегти основні кольори упаковки — жовтий, блакитний і червоний. Після редизайну всі кольори на етикетці стали більш яскравими, завдяки чому упаковка має більш сучасний вигляд. Колірна гама етикетки пива «Чорний принц» зазнала серйозніших змін — дизайнери обрали насичений фіолетовий колір замість попереднього чорного.

«Бренд «Янтар» — справжня легенда сонячного Півдня України та одна з найшанованіших торгових марок регіону. Щоб виказати повагу місцевому духу, ми представили редизайн етикетки, який тримає курс на корабельно-пригодницькі мотиви»

— говорить Ксенія Удовиця, менеджер з маркетингу компанії AB InBev Efes Україна

«Оновлений «Янтар» не відмовився від фірмового вінтажного стилю. Адже саме він зберігає автентичність бренда, котра вже багато років привертає увагу цілих поколінь вдячних прихильників»

— коментує Світлана Загідько, директор агенції Leo Burnett Ukraine

Слоган оновленого бренда «Смак сонячного Півдня» гостинно обіцяє відпочинок, на який ти давно заслуговуєш. А, як відомо, де відпочинок, там і прохолодне море.