Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Ми отримали 14 нагород за якість продукції

29.08.2018


На XXI Міжнародному конкурсі якості пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного в рамках Всеукраїнської акції «Свято пива», яку проводить асоціація «Укрпиво», один з лідерів пивоварної галузі України – AB InBev Efes – забрав 14 нагород.

Бренд «Чернігівське» отримав відразу 6 нагород, Staropramen – 3 медалі, BUD – дві, і по одній нагороді у Stella Artois, CHILL, «Хмелевуса». Таким чином, AB InBev Efes зміцнює лідерські позиції практично у всіх ключових категоріях своєї продукції. На окрему увагу заслуговує нагорода «Гран-прі» за якість бренда Staropramen і, звичайно ж, золоті медалі «Чернігівське» відразу в двох категоріях: світле та лагер, що вкотре підтверджує статус «народної марки» цього пива в Україні.

«Ми дуже пишаємось, що наші продукти з року в рік завойовують престижні нагороди на міжнародних конкурсах. Така висока оцінка експертів є доказом високої якості нашого пива, для приготування якого використовується виключно добірна сировина, інноваційні виробничі процеси, новітнє обладнання»

— говорить Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes

«Свято пива-2018» і ХХІ Міжнародний конкурс пива, безалкогольних, слабоалкогольних напоїв, мінеральних та питних вод, солоду пивоварного, відбулися у Києві 28 серпня 2018 року. Ці заходи є майданчиком для спілкування українських пивоварів і виробників безалкогольних напоїв, а також оцінки їхньої продукції. Найвищими нагородами конкурсу є «Гран-прі», золоті медалі та «Бурштинова зірка». У «Святі пива-2018» взяли участь 36 підприємств, які подали на конкурс 128 зразків своєї продукції.