Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Нове фруктове пиво Hoegaarden Cranberry – відтепер в Україні

07.03.2019


Починаючи з квітня 2019 року, українці зможуть скуштувати новий сорт популярного бельгійського пива – Hoegaarden Cranberry. Компанія AB InBev Efes розпочинає імпорт новинки зі смаком журавлини.

«Ми раді повідомити, що бренд Hoegaarden в Україні збагатиться ще одним фруктовим смаком. Hoegaarden Cranberry особливо сподобається молодим українцям, адже це неміцне пиво з яскравим смаком ідеально підходить для гучних вечірок у компанії друзів»

— зазначає Анна Руденко, маркетинг–директор AB InBev Efes в Україні

Історія Hoegaarden розпочалася ще в 1445 році, коли ченці у бельгійському містечку Хугарден уперше додали до звичайного пива коріандр та апельсинову цедру. Так народився всесвітньо відомий рецепт хугарденського пива. Після закриття останньої броварні в Хугардені унікальний рецепт був збережений молочаром П’єром Селісом, який почав варити пиво у власному сараї. З часом виробництво розширювалося, і вже у 1985 році обсяг випуску становив 75 000 гектолітрів на рік.

AB InBev стала власником бренда у 1987 році та продовжує дотримуватися оригінального рецепту, створеного ще у XV столітті. Секрет його насиченого пряного смаку полягає у поєднанні несолодженої пшениці, спеціальних дріжджів та незмінних інгредієнтів – коріандру й цедри апельсина. Фруктові сорти Hoegaarden зберігають традиційні елементи улюбленого пива, але вирізняються смаком та яскравістю завдяки додаванню лайма, ківі, журавлини та інших фруктів і ягід.

На українському ринку Hoegaarden представлений сортами Hoegaarden 0,0%: Hoegaarden Kiwi, Hoegaarden Agrum і Hoegaarden Citrus. Новий сорт Hoegaarden Cranberry уже надійшов у широкий продаж.