Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Представники AB InBev Efes Україна переобрані та продовжать свою роботу у складі керівництва комітетів найбільших бізнес асоціацій України

02.02.2022


Представники AB InBev Efes Україна переобрані та продовжать свою роботу у складі керівництва комітетів найбільших бізнес асоціацій України
Представники AB InBev Efes Україна переобрані та продовжать свою роботу у складі керівництва комітетів найбільших бізнес асоціацій України

Вже другий рік поспіль співробітники AB InBev Efes Україна продовжують свою діяльність не лише в якості учасників, але й у складі керівництва  комітетів найбільших бізнес асоціацій України. У 2022 Співголову Комітету Палати зі сталого розвитку Американської торговельної палати в Україні було переобрано. Ним вдруге став Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна.  

Американська торговельна палата в Україні заснувала Комітет з питань сталого розвитку у 2020 році задля імплементації в законодавство принципів сталого розвитку та сприяння виконанню глобальних зобов’язань України та бізнесу на національному рівні, що ґрунтуються на міжнародному досвіді. Комітет об'єднує ключових гравців ринку в різних сферах. 

Зокрема впродовж 2020-2021 року на чолі з Денисом було досягнуто прогресу в законодавчій сфері, а також проводиться активна робота зі створення першої в Україні організації розширеної відповідальності виробників товарів в упаковці. 

«Я впевнений, що роль бізнесу у вирішенні глобальних проблем зростатиме, і в наших силах сформувати рамки співпраці державного та приватного секторів у цій сфері. У 2022 році я планую продовжувати свою діяльність із просування корпоративної стійкості, піднімаючи вирішення екологічних проблем, впроваджуючи заходи боротьби з неінфекційними захворюваннями, зокрема повязаних зі споживанням алкоголю, висвітлюючи тему відповідального споживання за допомогою інформаційних кампаній. Пріоритетною також залишається підтримка громад та партнерів, і ми продовжимо організовувати регіональні виїзні засідання для налагодження співпраці з органами місцевої влади»

– розповідає Денис Хренов. 

Перевибори пройшли і у Європейській Бізнес Асоціації (EBA), одному з найбільш впливових та найчисельніших об’єднань бізнесу в Україні. Співголовою з регуляторних питань EBA стала радниця зі зв’язків з органами влади AB InBev Efes Україна Інна Маркус, яка також очолила робочу групу з вейст-менеджменту системи керування та оптимізації системи поводження з побутовими відходами.  

«У 2022 році, як голова робочої групи з поводження з побутовими відходами, я продовжу докладати зусиль для відстоювання справедливого та адекватного запровадження розширеної відповідальності виробників, а також працюватиму над новою законодавчою базою щодо поводження з відходами для окремих видів відходів

– наголошує Інна, –

зміцнювати надійні відносини з основними зацікавленими сторонами як на парламентському, так і на урядовому рівнях, лобіювати позицію бізнесу щодо нормативних актів, спрямованих на регулювання поводження з відходами». 

AB InBev Efes Україна реалізує екологічні й соціальні проєкти та ініціативи в регіонах присутності своїх виробництв. Нагадаємо, що в грудні 2021 року AB InBev Efes Україна отримала відзнаку Business Hero за дотримання принципів сталого розвитку та свій внесок у розвиток корпоративної соціальної відповідальності від Європейської Бізнес Асоціації.