Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Prohibition Brew – безалкогольне пиво як частина стилю життя

04.06.2018


Ритм сучасного життя з кожним роком прискорюється, висока мобільність стає нормою – все більше людей сідають за кермо. Тому не зайвим буде нагадати водіям, що алкоголь і водіння несумісні. Однак дана аксіома не поширюється на безалкогольне пиво. Це ідеальний вибір для робочого ланчу, напій для людей, які не хочуть втрачати ані хвилини часу і цінують свободу пересування.

Цікаво, що безалкогольне пиво скоро відсвяткує сторіччя від дня своєї появи. Цей напій з'явився завдяки сухому закону, який набрав чинності в США в 1920 році з прийняттям 18-ї поправки до Конституції, яка забороняє «виробництво, продаж або транспортування п'янких напоїв». За час існування сухого закону американські законодавці зрозуміли його абсурдність і недолугість, але одним з побічних ефектів став винахід безалкогольного пива. У числі перших брендів нового напою був і Budweiser. Майже через 100 років ми відродили традицію, створивши Prohibition Brew, назва якого відсилає до історії та спадщини BUD.

Алкогольне vs. безалкогольне

Сьогодні смак безалкогольного пива не відрізняється від традиційного. Це довів невеличкий експеримент за участі відомих блогерів. Олексію Дурнєву і Kyivstoner запропонували перевірити, чи зможуть вони за смаком відрізнити безалкогольне Bud Prohibition Brew від звичайного пива. Спочатку обидва блогери не змогли впоратися із завданням, а в другому раунді Олексію все ж вдалося вгадати келих з безалкогольним пивом, але він зізнався, що це чиста випадковість і на смак обидва напої абсолютно однакові. «Я зрозумів, що в цій грі перемогти неможливо. Давайте просто пити пиво!» – прокоментував Олексій Дурнєв.

На вершині популярності

Випуск Prohibition Brew для АВ InBev Efes в Україні – це не тільки данина традиціям BUD і світовим трендам, але і важливий етап просування ідеї відповідального споживання пива. В рамках програми КСВ до 2025 року заплановано підвищити частку безалкогольних та слабоалкогольних напоїв до 20% від глобального виробництва.

І все-таки, чому безалкогольне пиво настільки популярне? Причин цьому кілька. Окрім можливості насолоджуватися улюбленим напоєм і не відмовлятися від водіння автомобіля, в XXI столітті здоровий спосіб життя стає чимось на кшталт нової світової релігії. Дослідження компанії GfK Ukraine показало, що здоровий спосіб життя посідає друге місце серед життєвих пріоритетів українців. Все більше людей займаються спортом, стежать за правильним харчуванням і намагаються знизити вживання алкоголю.

Із Prohibition Brew кожен може насолоджуватися улюбленим пивом, навіть коли вживання алкоголю небажане або неможливе. А це вже зовсім новий рівень свободи вибору в сфері споживання.