Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Протидія зміні клімату

Проект

Протидія зміні клімату

Про ініціативу

У процесі виробництва пива важливим фактором є здорове й екологічне середовище. Саме тому ми приділяємо особливу увагу збереженню природних ресурсів.

У березні 2017 року ми поставили собі за мету домогтися повного переходу на енергоресурси з відновлюваних джерел до 2025 року. На шляху до досягнення мети нам допомагають партнери. Наприклад, на сьогодні вже підписано угоди про постачання електроенергії, укладені в декількох країнах, які є для нас ключовими ринками.

У США контракт із корпорацією Enel Green Power дозволив побудувати в штаті Оклахома парк вітротурбін Thunder Ranch. Сьогодні близько 50% електрики в США ми отримуємо з відновлюваних джерел. Цього достатньо для щорічного виробництва понад 20 мільярдів порцій пива по 350 мл.

У Мексиці, в місті Сакатекас, де розташована наша найбільша пивоварня, угода з компанією Iberdrola дозволить нам повністю забезпечити виробництво в цій країні енергією, яка буде отримана з ВЕС (старт у 2019 році). Дана ВЕС збільшить ресурси вітряної та сонячної енергії країни на 5%.

У всьому світі ми запустили «зелені» ініціативи в сфері логістики. Їхньою основною метою є зниження споживання енергії та інвестиції у низькоемісійний транспорт. У 2017 році 96% наших рефрижераторів відповідали встановленим нами стандартам екологічності.

Наша «зелена» логістика — це стратегія, в основі якої закладена концепція win-win. Використовуючи поїзди замість вантажівок, ми скорочуємо викиди CO2 на 33% і знижуємо вартість перевезень.

Україна — один з тих ринків, який може по праву пишатися розвиненою системою залізничного транспорту, що використовується для доставки споживачам нашої продукції. Залізничні перевезення знижують як викиди вуглекислого газу, так і витрати пального, тому їхню екологічність важко переоцінити. Ми продовжуємо розвиватися і наразі плануємо впровадження наукової розробки, що дозволяє знизити викиди вуглекислого газу в виробництві. Ефект від досягнення цієї мети буде порівняний з ефектом від щорічного зменшення кількості машин на 1,5 мільйона. Електроенергія з відновлюваних джерел, ефективне пивоваріння, екологічна логістика та інноваційні технології дозволять нам наблизитися до цієї мети.

З 2012 по 2017 рік ми знизили загальне споживання енергії на 10%. Компанія продовжить розвивати технології виробництва і підтримувати ініціативи наших постачальників зі зниження викидів СО2.