Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Робота разом

Наша мрія — бути партнером №1 і забезпечувати стійкий приріст вартості. Ми вважаємо, що співпраця — ключ до створення надійної мережі постачальників, яка забезпечує прибутковість і веде до стійкого зростання компанії.

Залишити заявку
Робота разом

Наш принцип

Вибираючи постачальників, ми шукаємо компанії, які допоможуть нам створювати продукти найвищої якості та надавати висококласні послуги нашим клієнтам. Для цього потрібні не тільки найкраща сировина та сервіс, але і необхідно бути відкритими до інновацій. Ми вибираємо постачальників, які разом з нами прагнуть до стійкого зростання і дотримуються правил щодо створення необхідних умов праці, екологічності та етики.

Робота разом

Взаємовигідне
співробітництво

Спільно з постачальниками наша команда закупівель завжди шукає можливості поліпшити процеси виробництва і логістики.

Партнерство зі стратегічно важливими постачальниками

Партнерство з ключовими постачальниками є життєво важливим для створення інноваційного та прибуткового бізнесу. У відносинах з ними ми фокусуємося на розробці технологій і прирості вартості, тому для нас важливо зрозуміти рівень їхньої продуктивності. Ми приділяємо особливу увагу всім сферам нашої діяльності, збираючи дані про постачання, послуги, якість, стабільнсть, інновації і конкурентні переваги. Такий підхід допомагає нам вибудувати довгострокові взаємовигідні відносини.

Вимоги до постачальників

Вимоги до постачальників

Наші постачальники повинні надавати високоякісні продукти і послуги. Ми працюємо з різними країнами і продуктовими категоріями, і наші торгові команди інформують постачальників про всі вимоги до продуктів і послуг.

Ми також працюємо відповідно до Принципів відповідальних закупівель та Антикорупційної політики. Вони є невід'ємною частиною наших договорів. Дізнатися докладніше ви можете за посиланням.


Залишити заявку