Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Stella Artois підтримує молодих митців: бренд виступить партнером художньої виставки INSIGHTS

14.03.2019


З 22 березня до 4 квітня у галереї Spivakovska ART:EGO відбудеться колективна виставка молодих українських художників під назвою INSIGHTS. Офіційним партнером заходу виступить бренд преміального лагера Stella Artois компанії AB InBev Efes, відомий активним сприянням розвитку сучасного мистецтва в Україні.

Для експозиції організатори обрали нестандартні роботи молодих талантів, які розкривають трансформацію творчого мислення. Через свої картини молоді митці намагаються відповісти на вічні запитання. Як віднайти гармонію між внутрішнім і зовнішнім світами, не зрадивши своїм ідеалам? Як пов’язані мистецтво і пошук внутрішнього «я»?

Ключовими факторами відбору робіт були оригінальний стиль виконання і концептуальна відповідність темі. Картини спочатку представили в рамках конкурсу Open Call від Spivakovska ART:EGO gallery. Далі куратори проекту – художниця Юлія Міхно та арт-блогер Дар’я Біленко – сформували фінальний перелік авторів для презентації їхніх робіт на виставці INSIGHTS.

«Ми завжди відкриті для нових імен та приймаємо у своїх стінах не лише сформованих, а й молодих талановитих художників»

— говорить Ліка Співаковська, засновник Spivakovska ART:EGO gallery

Гостей виставки частуватимуть вишуканим Stella Artois у спеціальній бренд-зоні офіційного партнера заходу. Преміальний бренд компанії AB InBev Efes традиційно бере активну участь у просуванні культурних проектів та ініціатив, зокрема, допомагаючи молодим художникам заявити про себе.

«Ми із задоволенням приєднуємося до проведення проекту INSIGHTS, таким чином демонструючи підтримку молодим талантам, які хочуть проявити себе в образотворчому мистецтві. В Україні, як і в Західній Європі, легкі напої стають органічною частиною культурних заходів. Їхній вишуканий і яскравий смак підходить як для невеликої компанії друзів, так і товариства поціновувачів мистецтва»

— коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора компанії AB InBev Efes

У виставці візьмуть участь такі автори: Тетяна Русецька (Київ), Катерина Репа (Одеса), Дмитро Зазимко (Київ), Марина Бородуля (Київ), Тетяна Колесник (Київ), Єлизавета Хилько (Київ), Тарас Гайда (Київ), Євген Ткаченко (Київ), Анастасія Рябцева (Дніпро), Олексій Носенко (Київ), Ігор Редкін (Київ), Ірина Лоїк (Львів), Марія Гарник (Київ), Артем Андрійчук (Kaffelman) (Київ), Оксана Титенко (Київ).