Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

У Харкові Посол Бельгії відвідав найбільший європейський офіс компанії AB InBev Efes Україна

12.11.2021


У Харкові Посол Бельгії відвідав найбільший європейський офіс компанії AB InBev Efes Україна
У Харкові Посол Бельгії відвідав найбільший європейський офіс компанії AB InBev Efes Україна

Надзвичайний і Повноважний Посол Бельгії в Україні Алекс Ленартс у рамках робочого візиту відвідав бізнес-сервіс центр AB InBev Efes Україна у Харкові та ознайомився з його діяльністю в умовах пандемії COVID-19.  

Директор БСЦ Віталій Сидоренко провів екскурсію для почесного гостя, розповівши про структуру та роботу центру. Зокрема він відзначив, що сьогодні всі співробітники працюють віддалено, але незважаючи на це, відчувають підтримку компанії. 

«Наша мрія – об’єднувати людей, щоб робити світ кращим. На жаль, в цілях безпеки ми не можемо фізично перебувати разом в офісі, проте залишаємось єдиною командою і реалізуємо спільну мету підвищення рівня сервісу для наших клієнтів. Ми чекаємо закінчення пандемії, щоб повернутися в атмосферу сучасного офісу і проводити час у колі колег», 

– наголосив Віталій Сидоренко. 

Під час екскурсії Посол познайомився ближче з роботою компанії та позитивно оцінив атмосферу БСЦ у форматі відкритого простору оpen space.

«Мені дуже імпонує філософія компанії, спрямована на відкриті комунікації та розвиток таланту молодих фахівців. Сам формат офісу сприяє більш комфортній атмосфері в колективі та покращує ефективність роботи. А те, як AB InBev Efes Україна піклується про співробітників, 

– один з найкращих прикладів організації роботи в умовах пандемії», – відзначив Алекс Ленартс.

БСЦ AB InBev Efes Україна – це внутрішній підрозділ компанії, метою якого є підтримка та управління бізнес-процесами, поліпшення фінансової прозорості і підвищення рівня сервісу для наших клієнтів. В офісі працюють близько 600 співробітників у таких відділах, як фінанси, логістика, підтримка продажів, персоналу, планування та аналіз ефективності виробництва, міжнародна звітність. 

Робота у БСЦ дає можливість кар’єрного росту в найбільшій міжнародній FMCG-компанії. Компанія допомагає реалізовувати лідерський та експертний потенціал співробітника, отримувати знання і практику багаторічного успішного бізнесу, що представлений на 6 континентах. 

Показово, що БСЦ AB InBev Efes відіграє значну роль не лише в роботі компанії, а й у житті міста. БСЦ тісно співпрацює з багатьма вищими навчальними закладами, пропонуючи програми міжнародних стажувань та виробничі екскурсії для студентів.