Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

«Білий Ведмідь» повертається на український ринок

18.03.2019


Уже з 15 березня українці знову зможуть придбати улюблене пиво «Білий Ведмідь», яке повертається на полиці українських магазинів. Компанія AB InBev Efes прислухалася до бажань споживачів і перезапускає популярний бренд. Пиво розлили у лютому 2019 року і зараз готують до дистрибуції.

«Ми починаємо рік із приємних новин для наших клієнтів. Уже скоро на полицях магазинів з’явиться добре відоме пиво «Білий Ведмідь», за яким сумували українські споживачі. Бренд повертається у новій упаковці. М’яке та духмяне пиво «Білий Ведмідь» нагадає українцям про важливість простих цінностей – наприклад, відпочинку у колі справжніх друзів»

— коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора компанії AB InBev Efes

В Україні виробництво цього напою почалося ще у 2013 році. Пиво одразу припало до смаку українцям і швидко стало улюбленим вибором для відпочинку на свіжому повітрі у компанії друзів.

Сьогодні бренд повертається до України в 3 сортах – «Білий Ведмідь Світле», «Білий Ведмідь Міцне», «Білий Ведмідь Полярне». Пиво «Білий Ведмідь Світле» виробляють за традиційним рецептом з додаванням якісного хмелю та ретельно відібраного солоду, що робить напій надзвичайно запашним та м’яким. Особливість спеціального світлого сорту «Білий Ведмідь Полярне» полягає у насиченому та інтенсивному смаку свіжозвареного пива. «Білий Ведмідь Міцне» сподобається поціновувачам більш виражених смаків – пиво має високу міцність сусла та яскравий бурштиновий відтінок.

Вітчизняні пивовари удосконалили процес виробництва, тож українці зможуть насолодитися знайомим смаком ще кращої якості. Пиво будуть розливати на заводах у Чернігові (у скляних пляшках) і Харкові (в упаковках ПЕТ).

«Білий Ведмідь», як вірний друг, завжди повертається.