Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2020 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes офіційно зареєструвала нову назву компанії

02.04.2019


AB InBev Efes в Україні юридично закріпила нову назву компанії – ПРАТ «АБІНБЕВ ЕФЕС УКРАЇНА» (ЧАО «АБИНБЕВ ЭФЕС УКРАИНА» російською та PrJSC «ABINBEV EFES UKRAINE» англійською). Зміна назви стала наступним кроком після об’єднання бізнесу компаній Anheuser-Busch InBev (AB InBev) та Anadolu Efes, яке відбулося минулого року.

«Завдяки об’єднанню  бізнесу AB InBev та Anadolu Efes ми змогли розширити продуктовий асортимент, посилити конкурентну позицію нашого портфелю брендів та запропонувати кращий вибір українським споживачам»

— коментує Денис Хренов, в. о. генерального директора AB InBev Efes в Україні

У 2018 році найбільша у світі пивоварна компанія AB InBev (Euronext: ABI) (NYSE: BUD) (MEXBOL: ANB) (JSE: ANH) та найбільша пивоварна компанія Туреччини Anadolu Efes (IST: AEFES) підписали угоду про об’єднання бізнесів на території України та Росії у складі єдиної групи компаній AB InBev Efes. Згідно з умовами угоди показники об’єднаної компанії консолідуються у звітності Anadolu Efes. AB InBev не включає результати у свою звітність, але враховує отриманий прибуток як повернення інвестицій у спільне підприємство відповідно до розміру своєї частки. Компанія «Ефес Україна» на українському ринку представлена торговельним обладнанням та портфелем брендів без залучення виробничих активів.

Після укладення угоди AB InBev Efes стала власником портфеля брендів, до якого входять глобальні, міжнародні та локальні торгові марки. В Україні об’єднана компанія зосередила виробництво на броварнях у Чернігові, Харкові та Миколаєві.