Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes Україна та бренд Staropramen – офіційні партнери джазового фестивалю Leopolis Jazz Fest

24.06.2021


AB InBev Efes Україна та бренд Staropramen – офіційні партнери джазового фестивалю Leopolis Jazz Fest
AB InBev Efes Україна та бренд Staropramen – офіційні партнери джазового фестивалю Leopolis Jazz Fest

Бренд Staropramen, який входить у портфель брендів компанії AB InBev Efes Україна, продовжує бути офіційним партнером найбільшого джазового фестивалю в Україні – Leopolis Jazz Fest. Staropramen підтримує партнерство з Leopolis Jazz Fest з 2014 року.

Leopolis Jazz Fest ­– це міжнародний джазовий фестиваль, який щорічно проходить в червні у Львові. На нього приїздять відвідувачі з різних куточків світу. Перший фестиваль відбувся у 2011 році.

«Leopolis Jazz Fest вже давно вийшов за територію партеру, це велика культурна подія не тільки для Львова, а й для України в цілому. Для нас головна цінність від співпраці з фестивалем – це той досвід, ті почуття та емоції, які люди отримають від взаємодії з нашим брендом на одному з кращих фестивалів і в одному з кращих міст України. Це те, що будує любов до бренду і продажу в майбутньому, і ми бачимо це за показниками здоров'я і любові до бренду, які щороку зростають після фестивалю»

– коментує співпрацю директор з маркетингу Анна Руденко.

Staropramen відкриє окрему зону на основній території Leopolis Jazz Fest,  а також, як ексклюзивний пивний партнер, буде представлений в продажу на всіх локаціях фестивалю. Крім того, на стадіоні та біля замку Потоцьких Staropramen встановить тематичні бари та обладнані місця для відпочинку. Для тих, хто буде вдень гуляти на площі Ринок, музиканти гратимуть Jazz з балкона одного будинку, що створить приємну атмосферу та подарує гарний настрій перед фестивалем.

Загалом Staropramen має багато спільного з Leopolis Jazz. Починаючи від міста, в якому проходить фестиваль – Львів за своєю архітектурою і духом схожий з Прагою. Джаз – це музика, яка дуже гармонійно підходить обом містам. Leopolis Jazz Fest – об'єднує в собі все те, що близько для бренду: старе місто з красивою архітектурою, інтелектуальну музику, смачну їжу, локації на відкритому повітрі, дружню і радісну атмосферу і неспішну насолоду життям. Це все, про що говорить бренд.

Нагадаємо, що нещодавно AB InBev Efes Україна запустила нову лімітовану серію банок пива Staropramen, присвячену Празі та музиці, з джазовим плейлистом до 10-ї річниці Leopolis Jazz Fest. На кожній з банок розміщений QR-код, за яким можна перейти, щоб послухати джазовий плейлист, підібраний спеціально для фестивалю.