Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

«Чернігівське» підтримує проведення ювілейного Сорочинського ярмарку

22.08.2018


Бренд «Чернігівське» компанії AB InBev Efes підтримує проведення 20-го Національного Сорочинського ярмарку, який проходить з 21 до 26 серпня 2018 року. Захід традиційно відбувається в селі Великі Сорочинці Полтавської області.

Компанія AB InBev Efes і бренд «Чернігівське» є офіційним спонсором Сорочинського ярмарку вже багато років поспіль. Цього року партнер події представлений такими сортами: «Чернігівське Світле», «Чернігівське Біле» та «Чернігівське Біла Ніч».

«Не дивлячись на те, що Сорочинський ярмарок має давнє коріння, сьогодні цей захід є платформою для сучасних українських брендів, таких як «Чернігівське». Це пиво не тільки з багатою історією, а й унікальною рецептурою, яка вдосконалюється з 1988 року. З кожним роком бренд робить все для того, щоб відповідати смакам і потребам мільйонів українців. Для нас велика честь бути учасником заходу, який — так само, як і наш бренд — не тільки зберігає свої традиції, а й постійно їх удосконалює»

— коментує Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes

«Чернігівське» вариться тільки з натуральних інгредієнтів — з добірних українських солоду та ячменю, артезіанської води зі свердловини завглибшки 700 метрів і високоякісного американського та німецького хмелю.

Однак для його створення, крім інноваційних технологій і майстерності місцевих фахівців, потрібні ще любов і турбота! Саме такий підхід до виробництва своєї продукції вже 20 років об'єднує всіх учасників Сорочинського ярмарку. Традиційно свої досягнення на ярмарку презентує кожен район Полтавщини і більшість регіонів країни. Серед товарів, представлених на ярмарку, — продукти харчування і напої, одяг і взуття, вироби з хутра, текстильні товари, прикраси, мед, посуд та багато іншого. Щорічно Сорочинський ярмарок відвідують понад 100 тис. осіб.

Цього року виступити на Сорочинському ярмарку запрошені музична група «Ляпіс-98» і Вєрка Сердючка. А завершать програму 26 серпня «Студія Квартал 95» зі святковою розважальною програмою та Олег Скрипка зі своєю групою «Воплі Відоплясова».