Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes взяла участь у ярмарку вакансій «НУХТ ВЕСНА 2019»

18.03.2019


Компанія AB InBev Efes запропонувала роботу випускникам українських вищих навчальних закладів на традиційному ярмарку вакансій «НУХТ ВЕСНА 2019». Для компанії цей ярмарок є чудовою нагодою залучити до співпраці талановитих та амбітних спеціалістів, котрі б генерували свіжі ідеї для розвитку бізнесу у майбутньому. Зі свого боку, AB InBev Efes надає молоді можливість задіяти свої знання на практиці та здобути нові професійні навички, що сприятимуть кар’єрному зростанню.

«Компанія прагне залучати до співпраці дійсно талановитих людей, адже тільки лідери можуть вести команду вперед. В AB InBev Efes все відбувається за принципом: важлива не форма, а зміст. Головне – не боятися брати відповідальність і приймати рішення. Перевага роботи в нашій компанії – динаміка, структурованість, можливість швидкого кар’єрного зростання»

— зазначає Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes в Україні

Працівники AB InBev Efes особисто поспілкуватися з відвідувачами ярмарку. Вони розповіли їм про програми компанії, серед яких і 10-місячна Глобальна програма управлінських стажувань із стартом навчання у Сент-Луїсі. Програма охоплює декілька напрямів бізнесу: від виробництва і логістики, продажів, маркетингу та торгового маркетингу до інформаційних технологій, правових і корпоративних питань та фінансів. Після завершення програми найкращі стажери отримають пропозицію офіційного працевлаштування у компанії AB InBev Efes. Також важливо, що програми стажування повністю оплачувані.

До участі в програмах стажування AB InBev Efes запрошуються випускники вищих навчальних закладів (не пізніше 2 років до моменту подання документів на стажування та за умови закінчення вищого навчального закладу на момент початку програми) зі ступенем бакалавра, магістра (або аналогічним) з таких дисциплін: бізнес, економіка, маркетинг, фінанси, наука, техніка, юриспруденція або інформаційні технології. Також важливо, аби кандидати на проходження стажування у компанії володіли англійською мовою на рівні Advanced, були орієнтовані на результат і мали досвід керівництва командою всередині або за межами університету.