Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2020 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes Україна — знову у списку найкращих юридичних служб GC Powerlist видання Legal 500

15.11.2019


Другий рік поспіль юридична служба компанії AB InBev Efes Україна потрапляє до GC Powerlist у регіоні Центральної та Східної Європи за версією авторитетного видання Legal 500.

Legal 500 аналізує діяльність юридичних компаній у всьому світі. Останні кілька років Legal 500 у співпраці з іншими фаховими виданнями — Legal Business, GC Magazine і In-house Lawyer — приділяють більше уваги внутрішнім юридичним службам і консультантам. Адже саме вони займаються правовим супроводом для забезпечення ефективної діяльності бізнесу. GC Powerlist — серія публікацій Legal 500, в яких висвітлено функціонування і результати роботи найвпливовіших юридичних служб у регіоні Центральної та Східної Європи.

«Фокусуючись на нових можливостях, за останні кілька років ми змогли забезпечити належний юридичний базис для діяльності AB InBev Efes в Україні. Також ми вжили своєчасних заходів для підвищення ефективності бізнесу. Ми раді отримати високу оцінку нашої роботи і визнання авторитетного видання Legal 500»

— прокоментував Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна, який очолює юридичну службу компанії

Відділ з правових відносин компанії AB InBev Efes Україна вивчає функціональні процеси і бізнес-пріоритети внутрішніх клієнтів. Це допомагає забезпечувати підтримку та високу якість надаваних рекомендацій для побудови довгострокових партнерських відносин. Юридичні консультанти AB InBev Efes Україна займаються розробкою актуальних рішень для бізнесу, налагодженням проактивного вирішення спорів, підвищенням результативності переговорів. У компанії передбачено багатоканальну систему інформування про правопорушення, проводяться навчальні семінари і тренінги для формування культури, що базується на принципах різноманітності та самореалізації.

За останні два роки відділ провів успішне об'єднання бізнесів AB InBev і Anadolu Efes. Співробітники відділу забезпечували відповідний правовий супровід, реорганізацію юридичної особи без переривання бізнес-процесів і запуск портфоліо брендів Efes. Про це Денис Хренов розповів Legal 500 у рамках підбиття підсумків GC Powerlist 2019. Повна версія інтерв'ю доступна за посиланням.