Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Введіть дату народження

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Мені є 18

© 2019 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes в Україні підтримує програми з безпеки дорожнього руху

10.05.2019


Статистика дорожньо-транспортних пригод усе більше вражає – щороку майже 1,35 мільйонів людей по всьому світу гинуть в аваріях, а близько 50 мільйонів отримують травми. Зокрема, в Україні за період із 1 січня до 31 березня 2019 року сталося 176 аварій, в яких отримали поранення 240 осіб та 13 загинуло. Для поліпшення ситуації компанія AB InBev Efes в Україні займається активною підтримкою проектів у сфері безпеки дорожнього руху, покликаних підвищити культуру водіння і забезпечити безпеку на дорогах.

Серед партнерів компанії, які працюють у даному напрямку, – об'єднання Together for Safer Roads («Разом за безпечніші дороги») та Навчальний і науково-дослідний інститут Організації Об'єднаних Націй (UNITAR). На сьогодні найважливішим завданням компанії є внесок у досягнення цілей сталого розвитку ООН, зокрема цілі №3 («Добре здоров'я і добробут») і №17 («Партнерство в інтересах сталого розвитку»).

Наша компанія вже не перший рік підтримує програми підвищення безпеки на дорогах. Ми не лише виробляємо якісний продукт, а й дбаємо про своїх споживачів. Ми ініціюємо і спільно з партнерами-однодумцями реалізуємо проекти з протидії водіння в нетверезому стані та сприяємо підвищенню відповідальної культури споживання алкоголю

– розповідає Дмитро Шпаков, президент компанії AB InBev Efes

В Україні компанія AB InBev Efes з 2009 року бере активну участь у проектах підвищення дорожньої безпеки, зокрема покликаних запобігти водінню в нетверезому стані. Однією з таких програм є освітній проект «Випробуй у безпеці». Проект було запущено у співпраці з Департаментом патрульної поліції України та Всеукраїнським об'єднанням автошкіл у рамках національної програми «Випив? За кермо не сідай!» у 2015 році. Ініціатори проекту вже декілька років займаються організацією тренінгів у автошколах і спеціалізованих установах, де фахівці роз'яснюють наслідки водіння в нетверезому стані.

AB InBev Efes в Україні спільно із Всеукраїнським об'єднанням автошкіл забезпечує інформаційно-матеріальну базу проекту. Матеріали включають у себе спеціальні окуляри «Drunk Busters Goggles», конспект лекцій, анкети для учасників тренінгу, відеотренінги, а також набір вправ із використанням інструментів та спеціальний вініловий килимок для виконання цих вправ.