Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Введіть дату народження

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Мені є 18

© 2019 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Бренд «Чернігівське» підтримав Всеукраїнський Велодень-2019 у Чернігові

29.05.2019


Бренд «Чернігівське» компанії AB InBev Efes Україна долучився до проведення Всеукраїнського Велодня-2019 у своєму рідному місті Чернігові. Таким чином улюблений бренд мільйонів вкотре продемонстрував активне сприяння розвитку спортивного руху в Україні.

Велодень у Чернігові проводиться вже 11-й раз поспіль. Цьогоріч тематикою заходу стали екологія та безпека руху. Організатори закликали учасників, а також усіх чернігівців та гостей міста не смітити на вулицях, зменшувати споживання пластику та дотримуватися правил поведінки на дорозі.

Велосвято зібрало майже 2 тисячі учасників, які, окрім самого велопробігу, мали змогу взяти участь у конкурсах, активних розважальних програмах та відпочинку на свіжому повітрі.

Представники компанії AB InBev Efes Україна також встигли покрутити педалі. До велопараду вони приєдналися на брендованих велосипедах із логотипом «Чернігівське» та прапорами з написом «Вітає спортсменів Чернігівська броварня».

Усе більше міст долучаються до проведення заходів, мета яких — поширення екологічного способу життя в Україні. Успіх цьогорічного екологічного Велодня у Чернігові демонструє, що українці підтримують ініціативи, спрямовані на підвищення екологічної свідомості. Ми дуже раді долучитися до проведення велосвята у Чернігові — домашньому регіоні нашої компанії та місті, де народився бренд «Чернігівське

Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна

AB InBev Efes Україна вже багато років займається підтримкою проектів, які стосуються екології та безпеки руху. Серед них — освітній проект «Випробуй у безпеці», спрямований на зниження кількості аварій, спричинених нетверезими водіями.

Нагадаємо, напередодні в Чернігові відбувся суботник «Жу-жу ЕкоFest», генеральним партнером та ініціатором якої став бренд «Чернігівське» компанії AB InBev Efes Україна. Під час заходу співробітники компанії та жителі міста спільними зусиллями очистили узбережжі річки Десна від сміття.