Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes запрошує взяти участь у глобальному конкурсі Bottle Opener Challenge

19.10.2018


До 14 листопада 2018 року триватиме новий глобальний конкурс Bottle Opener Challenge за підтримки компанії AB InBev Efes. Завдання конкурсу досить просте та складне одночасно — знайти новий, ергономічний та екологічний спосіб відкрити пляшку. Цей спосіб має бути легким, практичним і привабливим для споживачів. У конкурсі може взяти участь будь-хто: підприємці, дослідники, науковці, студенти і всі, хто хоче зробити свій внесок, щоб віднайти нове унікальне рішення.

Щоб зареєструватися та стати учасником конкурсу, достатньо натиснути відповідну кнопку («ПРИЙНЯТИ ВИКЛИК») і розповісти про своє рішення. Форум Challenge — простір для обміну думками та ідеями, створення команд зі схожими баченнями. Варто зауважити, що вся комунікація конкурсу ведеться англійською мовою. З детальною інформацією про конкурс можна ознайомитися за посиланням: www.herox.com/BottleOpenerChallenge.

З тих пір як Вільям Пейнтер запатентував свою «пробку корони» (Crown Cork) в 1892 році, ковпачки для пляшок залишаються в основному незмінними вже більше століття. І все ж сьогодні пляшкові «корони», як правило, однакові для всієї пивної індустрії.

Ми вважаємо, що разом можемо досягти більшого. Прийшов час зробити винахід, який буде ергономічним, практичним і вимагатиме мінімум зусиль від наших споживачів»

— зазначає Денис Хренов, в.о. генерального директора AB InBev Efes

За даними організаторів конкурсу, найбільша увага приділятиметься ідеям, котрі підтримують якість, свіжість, а також сучасні рішення; є практичними для споживачів; мають екологічну спрямованість; є рівними або перевершують наявні рішення. Адже сьогодні існує декілька варіантів, які мають неабиякі недоліки:

• диски й заглушки: найпоширеніша конструкція закриття пляшки, але для цього потрібен інструмент для відкривання пляшок;

• закручувати кромки «корони»: ніяких інструментів не потрібно, але ці ковпачки іноді відкриваються важко, гострі кути ковпачка можуть порізати руку при скручуванні кришки.

• гвинтові ковпачки (метал або пластик): дорогі;

• пробки шампанського: преміальні, а отже, навіть дорожчі.

«Саме колективна думка допоможе у прийнятті рішення, ми впевнені. Адже хто, як не наші споживачі, може запропонувати найкраще вирішення завдання. Разом ми знайдемо зручний і економічний спосіб відкриття пляшок, який не вимагає доступу до спеціальних приладів, а буде простим та надійним у використанні»

— додає Денис Хренов

Головні вимоги до представлених ідей:

• високий WOW-фактор: «Споживачі зроблять усе, щоб отримати такий продукт»;

• високий FEASIBILITY-фактор: «Це рішення можна легко реалізувати».

Закарбувати своє ім’я в історії нескладно: достатньо зробити відкриття, яке є очевидним для тебе та невідомим для інших, відкриття, яке стане невдовзі відомим на весь світ. Варто спробувати!