Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Безалкогольне пиво Leffe Blond 0,0% ― тепер в Україні

24.02.2020


Безалкогольне пиво Leffe Blond 0,0% ― тепер в Україні
Безалкогольне пиво Leffe Blond 0,0% ― тепер в Україні

AB InBev Efes продовжує популяризувати сегмент безалкогольного та слабоалкогольного пива в Україні. Компанія оголосила про запуск нового бренда Leffe Blond 0,0% ― першого абатського безалкогольного пива.

Безалкогольне пиво Leffe Blond 0,0% залишається відданим якості та традиційним рецептурам бельгійського абатства Notre Dame de Leffe. Бельгійцями Leffe Blond 0,0% оцінюється як «пиво для насолоди» серед сегмента безалкогольного пива.

Leffe Blond 0,0% має яскравий фруктовий смак із гіркуватим присмаком, водночас зберігаючи характерні нотки гвоздики та ванілі, а також багатий аромат.

«В Україні, як і в усьому світі, зростає попит на безалкогольне пиво. Так, у 2019 році частка цього ринку зросла до 1,83%. У 2020 році одним із пріоритетів нашої компанії є просування безалкогольного сегмента. Запуск безалкогольного легендарного бельгійського елю Leffe ― ще один крок у цьому напрямі»,

― коментує Катерина Сахарнова, маркетинг-менеджер преміальних брендів компанії AB InBev Efes Україна.

Leffe Blond 0,0% представлений у банках об'ємом 0,33 л.