Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

AB InBev Efes Україна підбила підсумки першого півріччя 2020 року

13.08.2020


AB InBev Efes Україна підбила підсумки першого півріччя 2020 року
AB InBev Efes Україна підбила підсумки першого півріччя 2020 року

Компанія AB InBev Efes Україна, утворена в результаті об'єднання найбільшого в світі виробника пива Anheuser-Busch InBev (AB InBev) і регіональної пивоварної компанії з провідними позиціями Anadolu Efes, оголосила результати своєї діяльності в першому півріччі 2020 року.

За підсумками півріччя, активне зростання продемонстрував ліцензійний портфель брендів Efes: «Білий Ведмідь» (+2,6 пп), «Старий Мельник із Діжки» (+0,6 пп) і Velkopopovický Kozel (+0,5 пп). Також стабільно зростає та зміцнює позиції імпортний сегмент компанії.

Крім того, у споживачів зростає інтерес до запущеного цьогоріч сидру «Де Сад», який відкрив нову категорію напоїв для компанії.

КСВ-діяльність компанії у першому півріччі 2020 року проходила в рамках глобального маніфесту AB InBev «Разом на відстані» (Together at a Distance), присвяченого боротьбі з COVID-19 та підтримці локальних спільнот.

AB InBev Efes Україна закупила апарати штучної вентиляції легень (ШВЛ) для лікарень у своїх домашніх регіонах ― Харкові, Чернігові та Миколаєві. Крім того, компанія направила до лікарень 400 комплектів захисних костюмів і 1 140 масок (FFP2). Також компанія передала на благодійність в регіони 24 000 л дезінфекційного засобу.

AB InBev Efes Україна спільно з національною мережею ресторанів MAFIA взяла участь у соціальній ініціативі #ПідтримуюЛікарів. Компанії забезпечують гарячими комплексними обідами медиків у Києві, Харкові, Чернігові та Дніпрі.

AB InBev Efes Україна також продовжила здійснювати КСВ-діяльність відповідно до Цілей сталого розвитку ООН до 2025 року. Зокрема, в рамках захисту та збереження екосистеми планети компанія додала екомаркування на всі етикетки ПЕТ. Ініціатива покликана сповістити споживачів про матеріали, з яких складається ПЕТ-пляшка, з метою подальшої переробки.