Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

На Чернігівській броварні AB InBev Efes Україна тренувалися протистояти надзвичайним ситуаціям

24.11.2021


На Чернігівській броварні AB InBev Efes Україна тренувалися протистояти надзвичайним ситуаціям
На Чернігівській броварні AB InBev Efes Україна тренувалися протистояти надзвичайним ситуаціям

На підприємстві сталася аварійна ситуація в результаті якої вилилися небезпечні речовини? Що робити в такому випадку? Куди бігти? Кому телефонувати? З усіма цими питаннями розбиралися співробітники Чернігівської броварні АB InBev Efes Україна разом з рятувальниками міста Чернігова.  

Керівники тренувальних дій створили умовну ситуацію: на підприємстві сталася аварія з розгерметизацією місткостей з небезпечними речовинами. До ліквідації надзвичайної ситуації долучилися аварійні служби Чернігівського відділення і підрозділів Державної служби України з надзвичайних ситуацій України (ДСНС) у Чернігівській області. 

«На підприємстві щодня знаходиться близько 300 співробітників, які повинні мати чіткий план у разі надзвичайної ситуаціїТому тренувальні заходи вкрай необхідні, крім того, вони формують командний дух та дружню атмосферу у колективі»,

- зазначив в.о. генерального директора AB InBev Efes Україна Денис Хренов. 

На першому етапі черговий диспетчер повідомив про аварію відповідальних посадових осіб, увімкнув систему оповіщення та повідомив ДСНС за номером 101. На підприємстві відбулося засідання комісії з питань надзвичайних ситуацій та евакуація персоналу.  

Умовна чергова зміна холодильно-компресорної дільниці та члени Спеціалізованої аварійної газорятувальної групи (САГРГ) обстежили приміщення холодильно-компресорної дільниці, знеструмили пошкоджену ділянку, перекрили витоки небезпечних речовин, створили водну завісу. 

Під час протипожежного тренування співробітників компанії AB InBev Efes Україна значну увагу приділили оповіщенню працівників про надзвичайну ситуацію, діям співробітників охорони та працівників при аварії.