Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2021 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Stella Artois підтримує молодих художників: бренд виступив партнером виставки Body Poetry

25.09.2020


Stella Artois підтримує молодих художників: бренд виступив партнером виставки Body Poetry
Stella Artois підтримує молодих художників: бренд виступив партнером виставки Body Poetry

З 24 до 30 вересня в Gallery83 буде презентовано арт-проект молодої української художниці Марини Бородулі Body Poetry. Преміальний бренд Stella Artois компанії AB InBev Efes Україна виступив офіційним партнером виставки.

«Ми із задоволенням приєднуємося до проведення виставки BodyPoetry. Stella Artois продовжує підтримувати мистецькі проекти в Україні та світі, популяризуючи культурну та креативну індустрію в суспільстві. Сучасне українське мистецтво надзвичайно багатогранне, і ми раді сприяти його розвитку»,

коментує Катерина Сахарнова, маркетинг-менеджер преміальних брендів AB InBev Efes Україна.

Експозиція виставки складається з живописних робіт, відео та фото з бекстейджу створення проекту. Протягом останнього року художниця була занурена в творче мистецьке дослідження, пов’язане з вивчення поетики людського тіла. Дуальність, суперечливість, внутрішній конфлікт – невід’ємна частина сценічного і, як наслідок, повсякденного життя артиста, якому доводиться приміряти на себе різні ролі, емоції та стани чи не щодня.

Фокус проекту зосереджено на героях, артистах балету, на їх емоційних станах та відчуттях. Бажання художниці передати складність душевних станів, різноманітність їх внутрішнього світу, змушує звернутися до такої самостійної форми художнього зображення, як портрет. Де одномоментний художній образ - це безперервний рух, і навіть нерухомість неминуче таїть в собі прихований рух, внутрішню силу, відчутну енергію. Фізичне тіло танцівника захоплює та пробуджує інтерес, проте не як фізична форма і оболонка, а як джерело сили, пластики, грації, можливостей і потенціалу. Зовнішня форма і краса відходять на другий план і втрачають свою силу, перетворюючись лише на доповнення, коли на перший план виходить внутрішня енергетика, харизма, характер.

«BodyPoetry – це про мою пристрасть, захоплення, любов, враження. Це про моє ставлення до людей, наділених талантом, енергією, волею, вмінням бути безжалісним до себе. Результатом багатолітньої, болісної праці яких, є найпрекрасніше з мистецтв – танець. Намір осягнути світ танцю, спроба проникнути у внутрішній світ танцівника, доторкнутись до витоків і таїнств його творчості завжди не просто. Так само не просто виконати й іншу задачу – засобами одного виду мистецтва розповісти про інший»,

коментує художниця Марина Бородуля.

Проект BodyPoetry – це символічний авторський художній жест, візуальне висловлювання, безсловесна ода та висловлення похвали та захоплення мистецтвом танцю та творчими особистостями, які присвятили себе цьому виду мистецтва. Сенс пошуків не зводиться до демонстрації лише танцювальних можливостей танцівників, але полягає в тому, щоб створити цілісний художній образ. Це, безумовно, симбіоз двох напрямків творчих пошуків митця: дослідження механіки рухів та позатілесних форм емоційного висловлювання.

«Мені імпонують творчі пошуки Марини Бородулі, пов’язані з дослідженням людської тілесності. Неочевидні на перший погляд сенси розкриваються з детальним вивченням робіт, проникненням в їх емоційні глибини. Я із захопленням спостерігала за процесом підготовки проекту, ступінню зануреності художниці в процес та методи дослідження питань, якими промовляє виставка. Проект спонукає до пробудження у глядача здібності до візуального прочитання сенсів. Це проект про можливість і здатність промовляти різними мовами: мовою мистецтва, мовою тіла, мовою емоцій. Всі мови підкорилися у цьому проекті – візуальній мові висловлювання, яку можливо зрозуміти без слів, за допомогою мистецьких творів, картин з проекту BodyPoetry»,

каже Дар’я Біленко, куратор проекту.

Stella Artois традиційно підтримує соціально-значимі культурні ініціативи в Україні. Наприклад, бренд активно підтримує розвиток кінематографа в Україні. А сьогодні бренд розширює сферу культурних проектів, в яких зацікавлений, і вже готовий говорити з аудиторією про образотворче мистецтво.