Сайт містить контент тільки для користувачів, які досягли віку 18 +

Доступ на сайт дозволений тільки повнолітнім

Доступ на сайт дозволений лише користувачам, які досягли віку 18+

Введіть дату народження

© 2022 AB InBev Efes Ukraine. Заповнюючи цю форму, ви погоджуєтеся з Правилами користування сайтом і Політикою конфіденційності.


НАДМІРНЕ СПОЖИВАННЯ АЛКОГОЛЮ ШКІДЛИВЕ ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ'Я

Лови настрій

Health warning Health warning

Corona відновлює коралові рифи на Багамах

22.02.2022


Corona відновлює коралові рифи на Багамах
Corona відновлює коралові рифи на Багамах

Бренд Corona запустив платформу «Подаруй океан», де кожен має можливість купити живі корали, які згодом буде висаджено в океан біля Багамських островів. Проєкт створено разом з Coral Vita, які є переможцями премії герцогів Кембридзький Вільяма та Кейт Earthshot Prize . 

Coral Vita – це молода коралова ферма, яка швидко розвивається, адже керується благородною ціллю – відновленням коралових рифів. З 1970 року  понад 30% коралових рифів загинули, а за оцінками експертів більш як 90% можуть зникнути найближчим часом.  

Компанія Coral Vita вважає, що приз Earthshot дав чудову підтримку їхнім зусиллям з відновлення рифів у всьому світі, тому й колаборація з брендом Corona - гарне цьому підтвердження. 

Команда бренду Corona разом з Семом  Тайчером та Гатором Халперном, засновниками коралової ферми Coral Vita, створили нову платформу для подарунків, де кожен може придбати й «виростити» стійкий до кліматичних змін корал, зробивши власний внесок у відродження океану та біорізноманіття.  

Завдяки співпраці з Coral Vita, бренд Corona дає можливість споживачам їхнього продукту допомогти відновити чисельність коралів у світовому океані, адже вони відіграють дуже важливу роль не лише для окремого рифу, а й для нашої планети в цілому.  

Corona – це пиво, що народилося на пляжі, тому бренд з особливою турботою ставиться до екології океану і регулярно підтримує екологічні проєкти, що направлено на збереження біорізноманіття, зменшення океанічного пластику та чисті пляжі. 

Тож Corona не просто  закликає своїх прихильників не бути байдужими та допомогти відновленню океанічної мікрофлори, а й пропонує конкретне рішення.  

Кожен охочий може «всиновити» маленький фрагмент коралу чи цілий кораловий акваріум, із зазначенням свого імені на сайті https://www.coralvita.co/corona. Ваш подарунок будуть вирощувати на фермі Coral Vita, а згодом пересадять в океан. 

Платформа буде працювати протягом усього року. Цікаво, що багато людей скористались нагодою і зробили подарунки у вигляді висаджених в океані коралів своїм другим половинкам на День Св.Валентина.  

Нагадаємо, що вже зовсім скоро бренд Corona в рамках підтримки та просування екологічно стійкого способу життя відкриє новий острів - Corona Island. На острові гості матимуть можливість насолодитися райськими пляжами, пишними ботанічними ділянками та блакитними водами.